субота, 29 серпня 2020 р.

ІОАА 2020


Астрофізична олімпіада 
2020 рік

  відбори на ІОАА 



З метою формування команди України для участі у Глобальному е-змаганні з астрономії та астрофізики (Global e-Competition on Astronomy & Astrophysics, GeCAA) проведено дистанційні відбірково-тренувальні збори найкращих знавців небесних тіл та фізичних явищ – переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії 2020 року, які були включені в заявки від усіх регіонів України. Цей захід – це цьогорічна альтернатива Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики, яка була відмінена у зв’язку з пандемією COVID-19. Змагання проведено в онлайн-режимі.


Відбірково-тренувальні збори не мали офіційного статусу та були проведені за ініціативи членів журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії та керівників команд-учасників Міжнародних астрономічних олімпіад минулих років, а також волонтерами на громадських засадах. 


Результати цих зборів показали дуже високий рівень знань з астрономії та астрофізики 

Ірини Гонцовської (пройшла в топ 5) та 
Северина Шикули (топ 10). 

Вони отримали запрошення виступити за команду УКРАЇНИ у глобальному е-змаганні з астрономії та астрофізики (Global e-Competition on Astronomy & Astrophysics, GeCAA). Бажаю їм виступити достойно та показати високі результати. Змагання пройдуть 25, 26, 27 вересня 2020 року.

Детальніше з умовами проведення GeCAA можна ознайомитись за посиланням: http://www.ioaastrophysics.org/